Prezenty dla domu dziecka

19 grudnia 2023 r. wraz z prezesem Koła Łowieckiego „Dzik” w Słońsku kolegą Marcinem Lewaszkiewiczem złożyliśmy wizytę świąteczną w Domu Dziecka w Sulęcinie,

gdzie przekazaliśmy prezent w postaci nowozakupionych mebli do pokoju jednego z wychowanków. Następnie udaliśmy się do SOSW w Sulęcinie na podsumowanie konkursu pt. „Kartka dla myśliwego” zorganizowanego z okazji 70 lecia naszego Koła i 100 lecia PZŁ. W konkursie wzięły udział dzieci i młodzież z SOSW w Sulęcinie, MOS w Ośnie Lubuskim i Świetlicy w Żubrowie pod artystyczną opieką pani Moniki Stegeman. Prace były przepiękne i aż 6 uczestników otrzymało nagrody i wyróżnienia zakupione ze środków OPP KOŁO ŁOWIECKIE DZIK w Słońsku. Dziękujemy za udział w konkursie i do zobaczenia za rok, gdyż tradycją naszego Koła jest coroczny konkurs łowiecki i podarunki dla naszych zaprzyjaźnionych placówek.

Darz Bór.

Magdalena Pieczonka